از جعل عنوان سردار تا عکس با لباس داعش

انستیتو تحقیقات ایرانیان ترکیه _ فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری مامور قلابی و دو همدستش خبر داد. متهمان از عنوان سردار پلیس و داعش برای اقدامات مجرمانه خود استفاده می‌کردند.

‌ به گزارش جام‌جم، غلامعباس غلامزاده در تشریح ماجرا گفت: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که فردی خود را مامور مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده و قصد بازرسی از منزل وی را دارد، موضوع در دستورکار ماموران فرماندهی انتظامی بخش لاران قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی، ماموران فرد مورد نظر و دو نفر از همدستانش را شناسایی و خودروی آنان را متوقف کردند. یکی از آنها خود را مامور مبارزه با مواد مخدر معرفی کرد و مدعی شد در کلانتری ۱۶ منظریه مشغول به خدمت است.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در ادامه مشخص شد متهمان جعل عنوان کرده‌اند و از آنان تصاویر بسیاری از جمله عکس سرتیپی، عکس سرهنگی با خودروی رونیز فرماندهی، عکس با مقامات لشکری و کشوری، چند تصویر با لباس گروهک تروریستی داعش و کارت شناسایی داعش، پاسپورت کشور عراق، چند حکم ورود به منزل و مخفیگاه و جلب، چند نامه آرم‌دار ناجا از کلانتری‌های مختلف از جمله ۱۶ منظریه و کلانتری اصفهان و… کشف شد.