دختر اسکواش باز ایرانی به فینال مسابقات فرانسه رسید

آهاد _ «نیکی شمیرانی» اسکواش باز ایران، با برتری بر حریفان خود در لیل فرانسه به فینال این رقابت های بین المللی رسید.

به گزارش ایرنا، روز سوم رقابت های بین المللی فرانسه برگزار شد و نیکی شمیرانی دختر اسکواش باز ایران موفق شد به فینال این مسابقات معتبر اروپایی در رده سنی جوانان راه پیدا کند.
نیکی شمیرانی که سال پیش به مقام سوم این مسابقات دست یافته بود، در روز نخست رقابت‌ها استراحت داشت و در روز دوم مقابل حریفانی از فرانسه و هلند به رقابت پرداخت و با اقتدار و با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید و به جمع چهار نفر برتر این رقابت‌ها راه یافت.
شمیرانی در فینال به مصاف مالیک انگلیسی می رود.
همچنین «هلیا استیلی» دیگر نماینده ایران در این مسابقات توانست با اقتدار حریف خود از کشور سوئد را شکست دهد تا امروز برای کسب رنکینگ ۹ و ۱۰ جدول ۳۲ نفری مسابقات کمتر از ۱۷ سال فرانس جونیور به مصاف سیمونا از انگلستان می رود.
«امیرحسین صادق خانی» دیگر ورزشکار مستعد ایرانی در بخش پسران در روز نخست به رقابت با حریفی از آلمان رفت که علیرغم سرماخوردگی شدید بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت، ولی نتوانست برنده بازی باشد و ادامه بازی ها را در جدول پلیت ادامه داد و با نمایندگان کشورهای فرانسه و آلمان به رقابت پرداخت و بازی های خود را واگذار کرد و در بازی آخر به مصاف ماتووا از هلند می رود.
«یاسمین فرامرزیان» نیز در بازی آخر مقابل مگان از کشور فرانسه مغلوب شد و به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.