بشیکتاش -بایرن مونیخ؛ یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _تیم سیاه و سفیدپوشان استانبول امروزدر چارچوب بازی رفت لیگ قهرمانان فوتبال اروپا در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ با بایرن مونیخ در ورزشگاه این تیم به رقابت خواهد پرداخت.

تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه که برای نخستین بار در تاریخ حضور خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مرحله یک هشتم حذفی آن راه یافته، فردا در چارچوب دو رفت این مرحله با بایرن مونیخ قهرمان فصل گذشته آلمان در این کشور دیدار خواهد کرد.

قضاوت این دیدار که قرار است امشب ساعت ۲۲.۴۵ به وقت ترکیه در ورزشگاه آلایانز آرنای مونیخ برگزار شود بر عهده «اویدو هتگان» و دستیاران وی از رومانی خواهد بود.

سیاه و سفیدپوشان استانبول در مرحله قبلی در گروه «G» با ۴ برد و ۲ مساوی موفق به کسب ۱۴ امتیاز شد و به عنوان سرگروه صعود کرد. باواریایی ها نیز با تحمل یک شکست و ۵ برد و ۱۵ امتیاز در گروه B این رقابت ها پس از پاریس سن ژرمن به این مرحله راه یافتند.

بشیکتاش در ۷ بازی گذشته این رقابت ها نباخته و در پی حفظ روند شکست ناپذیری خواهد بود. انتظار می رود وگنر لاو مهاجم برزیلی و دموگاژ ویدا مدافع کروات بشیکتاش که در نیم فصل جذب شده اند، در فهرست ۱۸ نفره شنول گونش، سرمربی نماینده ترکیه برای این بازی قرار بگیرند.