گروهی از ایرانیان ساکن در مونترال در اعتراض به تاخیر در روند بررسی پرونده های مهاجرتی ایرانیان کانادا صبح روز چهارشنبه پانزدهم آگوست ۲۰۱۸ در مقابل دفتر نخست وزیر کانادا تجمع خواهند کرد.

خانه پناهجویان ایرانی مقیم ترکیه _گروهی از #ایرانیان ساکن در #مونترال در اعتراض به تاخیر در روند بررسی پرونده های مهاجرتی ایرانیان کانادا صبح روز چهارشنبه پانزدهم آگوست ۲۰۱۸ در مقابل دفتر نخست وزیر کانادا تجمع خواهند کرد.

🔺موضوعی که مدت هاست تعدادی از هم وطنان ایرانی ساکن کانادا را درگیر خود کرده است، مسئله اقدام برای گواهی انتخاب کبک، گرفتن اقامت کانادا از طریق استان کبک یا برنامه فدرال، اجازه کار و تحصیل، ویزای کار یا دانشجویی، ویزای والدین و وابستگان و به طور کلی، مسایل مرتبط با اداره مهاجرت #کبک و کانادا است.

همه این ها مسائلی است که همه ما به نوعی درگیر آنها هستیم. در یک سال اخیر، پرونده های مهاجرتی و ویزای ایرانیان در کانادا با تاخیرهای طولانی مواجه شده است.

🔺در همین راستا، گروهی از ایرانیان مقیم مونترال بر آن شدند تا با تجمع در مقابل دفتر نخست وزیر کانادا در مونترال، اعتراض خود را به گوش دولت کانادا برسانند.

 

 

🔸زمان: چهارشنبه ۱۵ آگوست ساعت ۱۰ الی ۱۲

🔸مکان: دفتر نخست وزیر کانادا #مونترال