دانشگاه شهرکرد در جمع ۳۰ دانشگاه‌ جامع برتر کشور

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _دانشگاه شهرکرد در بازه رتبه ۳۰-۲۱ دانشگاه‌های جامع کشور در رتبه‌بندی سال ۹۶-۹۵ پایگاه استنادی علوم جهان اسلام قرار گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، برای هفتمین سال متوالی رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور بر اساس شاخص‌ها و معیارهای مصوب ششمین نشست فوق‌العاده وزارت آموزش عالی کشورهای اسلامی اعلام شد، که در این رتبه‌بندی دانشگاه شهرکرد در بین دانشگاه‌های جامع در رتبه‌بندی سال ۹۶-۹۵ پایگاه استناد جهان اسلام در بازه رتبه‌ای ۳۰-۲۱ قرار گرفت.

در این رتبه‌بندی ۱۸۲ دانشگاه و موسسه پژوهشی دولتی بر اساس ۲۶ شاخص در قالب ۵ معیار کلی پژوهش، آموزش، وجهه بین‌المللی، تسهیلات – امکانات و فعالیت‌های اجتماعی- اقتصادی و صنعتی مورد ارزیابی قرارگرفته‌اند.

به دلیل نزدیک بودن امتیاز دانشگاه‌ها به یکدیگر و کمتر شدن هرگونه خطای احتمالی برای نخستین بار رتبه برخی از دانشگاه‌ها به صورت بازه‌ای اعلام‌ شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وبسایت رتبه‌بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به آدرس http://ur.isc.gov.ir/Home/RankIranUniv مراجعه کنند.