زمزمه برکناری ستاره درخشش در واشنگتن شنیده می شود

 

انجمن همبستگی همه ایرانیان دنیا (آهاد) _ آیا رئیس قبلی شبکه الجزیره آمریکا، جایگزین ستاره درخشش خواهد شد؟غروب «ستاره» در ساحل «الجزیره»


به گزارش پایگاه خبری امروز نما ـ شنیده ها از احتمال برکناری ستاره درخشش، رئیس بخش فارسی صدای آمریکا، حکایت دارد.

بر اساس داده های منابع امروز نما در واشنگتن، گویا خانم کیت اوبرایان، رئیس قبلی شبکه الجزیره آمریکا، بزودی ریاست «صدای آمریکا ۳۶۵» را بر عهده می گیرد. مدیران ارشد این رسانه که با بودجه کنگره آمریکا اداره می شود بالاخره بعد از پنج سال از خر شیطان پایین آمده و تصمیم گرفتند کار را به کاردان بسپارند.

«صدای آمریکا ۳۶۵» طرحی است که پومپئو از آن سخن گفت

«صدای آمریکا ۳۶۵» در آینده در برگیرنده برنامه های ۲۴ ساعته بخش فارسی صدای آمریکا خواهد بود. این همان طرحی است که مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، چندی پیش در کالیفرنیا در جمعی از ایرانیان از آن سخن گفت.

جایگزین احتمالی ستاره درخشش پیشینه کار در ABC را دارد

خانم کیت اوبرایان سی سال سابقه کار در شبکه خبری ای بی سی ABC را یدک می کشد. شاید برای مدیریت صدای آمریکا و وزارت خارجه آمریکا ادامه ریاست احمدی نژادی ستاره درخشش دیگر قابل توجیه نبوده است.در دوران مدیریت ستاره درخشش بسیاری از کارکنان صدای آمریکا یا اخراج، و یا مجبور به ترک شغل و حرفه خود شدند.

صدای آمریکا برای یافتن نیروی کار بلد دست به دامان بی بی سی شده است

شایان ذکر است، صدای آمریکا برای برنامه های ۲۴ ساعته با مشکل نیروی زبده رسانه ای روبرو است و برای یافتن نیروی کار بلد به این در و آن در می زند و حتی دست به دامان بی بی سی فارسی شده است.

بعد از التحریر:
لازم به یادآوری است که تلویزیون الجزیره آمریکا پس از سه سال فعالیت، در سال ۲۰۱۶ به دلایل اقتصادی و عدم موفقیت در جذب مخاطب تعطیل شد. در صورت تایید خبر مدیریت کیت اوبرایان، یا صدای آمریکا نمی تواند مدیر بهتری پیدا کند یا واقعا هر کسی حاضر نیست کارش را رها کند و مسئولیت ویرانه به جا مانده از مدیریت احمدی نژاد ستاره درخشش را قبول کند.

باید منتظر ماند و دید…